Praha

kongresové centrum

26.05.2024

 BRNO

ZONER Bobyhall

27.05.2024

Habana Social Club vystoupí v rámci Evropského rozloučkového turné
v Praze a Brně

Zažijte nezapomenutelný večer s kubánskou kapelou HABANA SOCIAL CLUB! Skvělá hudba, vášnivý tanec a jedinečný příběh života na karibském ostrově. Hvězda kubánských nocí, skupina HABANA SOCIAL CLUB, vám přináší neopakovatelný zážitek na svém posledním evropském turné. Sóloví tanečníci z klubu Tropicana doplní jejich show plnou emocí a autentičnosti.

Chavez Alberto Reyes, charismatický frontman kapely, zpívá srdcem na nejslavnější kubánské scéně El Guajirito. Po neuvěřitelné cestě od kubánských klubů až do Las Vegas se nyní loučí se svým publikem na velkém koncertním turné po Evropě. HABANA SOCIAL CLUB je považována za důstojného nástupce Buena Vista Social Club, a to jak kubánským, tak latinskoamerickým tiskem.

Přijdte si užít jedinečnou hudební show s největšími kubánskými hity a akustickými úpravami latinskoamerických světových hitů – Flor palida, Chan-Chan, Bailando, Vivir Mi Vida, El Carneval, Guantanamera, Caballo viejo, Represent Cuba a Anhelo, který coveroval i Ricky Martin.

Tato speciální show nabídne nejen nezapomenutelnou hudbu, ale také autentické tanečníky, poutavé kostýmy a projekce, které vás vtáhnou do atmosféry každodenního života v Havaně. Nechte se unést tímto nezapomenutelným karibským zážitkem!

Praha

kongresové centrum

26.05.2024

 BRNO

ZONER Bobyhall

27.05.2024

Nenechte si ujít
poslední Evropské turné

© Koncertpromo.hu, All rights reserved.