Fenomenální italské trio
se vrací do prahy

Il Volo, tvořené třemi talentovanými zpěváky Pierem Baronem, Ignaziem Boschettem a Gianlucou Ginobilem, je jednou z nejuznávanějších skupin v oblasti populární operní hudby. Ohromující hlasové harmonie a vášnivá vystoupení jejích zpěváků vás doslova dostanou.

O2 Arena Praha
12. 10. 2024

Moderní interpretace klasických skladeb protkaná skvělým stylem a energií

Hudební styl Il Volo je založen na operním popu, který kombinuje prvky klasického operního zpěvu s moderním popovým zvukem. Il Volo je známé pro své silné vokály a schopnost interpretovat náročné árie a balady. Jeho repertoár zahrnuje písně v italštině, angličtině a dalších jazycích.

V roce 2010 reprezentovala skupina Itálii na soutěži Eurovision Young Musicians, kde získala druhé místo. Později vydala své debutové album s názvem „Il Volo“ a díky svým ohromujícím vokálním schopnostem a silným interpretacím známých písní se skupina rychle proslavila. Il Volo se stalo jednou z nejúspěšnějších skupin v žánru populární opery. Skupina také spolupracovala s mnoha světovými umělci, jako je například Barbra Streisand, Plácido Domingo a Celine Dion.

Její hudba překračuje hranice žánrů a oslovuje posluchače různých věkových kategorií. Il Volo dokáže propojit klasickou hudbu s moderními prvky a přináší svěží a oslnivý pohled na tradiční operní zpěv. Vášeň jejích členů pro hudbu a charismatické vystoupení přitahují fanoušky z celého světa.

Přidejte se k nám v pražské O2 areně a společně se ponořme do světa Il Volo, kde se setkává klasika s moderností a vášeň s elegancí. Nechte se unést melodiemi a okouzlit hlasem tohoto italského tria. Těšíme se na setkání s vámi 12. října v Praze.

Sledujte Il Volo
a nenechte si ujít
Pražský koncert

© Koncertpromo.hu, All rights reserved.