Trailer       Představení       Sociální sítě       English

Nejlepší kouzelnická show na světě,
se vrací do velkých divadel a arén
s novým obsazením a novými iluzemi

Luis de Matos, nejoceňovanější portugalský kouzelník, třikrát vyznamenaný hollywoodskou Akademií kouzelnického umění a nejmladší v historii, který kromě mnoha dalších ocenění obdržel Devantovu cenu od The Magic Circle, opět překvapí novou a neobyčejnou cestou úžasným světem iluzí, kde se nemožné stává skutečností a hranice představivosti jsou v každém okamžiku zpochybňovány.

Prehrať video

V doprovodu Joany Almeidy, tanečnice a asistentky, a skupiny Momentum Crew, mistrů světa v breakdance, bude mít Luis de Matos po svém boku čtyři z největších současných světových kouzelníků, přičemž každý z nich obohatí nezapomenutelný zážitek o to nejlepší.

Dni
Hodiny
Minuty
Sekundy

O2 UNIVERSUM PRAHA
23. – 25. května 2025

23.5.2025 (pátek), 20:00
24.5.2025 (sobota), 20:00
25.5.2024 (nedele), 11:00

Sledujte nás

BEST MAGIC SHOW IN THE WORLD,
RETURNING TO BIG THEATERS AND ARENAS
WITH A NEW CAST AND NEW ILLUSIONS

„Luis de Matos IMPOSSIBLE Live“, the world’s best magic show in the world returns to the big theatres and arenas, with a new cast and new illusions. Luis de Matos, the most awarded Portuguese magician, distinguished three times by the Academy of Magical Arts of Hollywood, and the youngest in history to receive the Devant Award, from The Magic Circle, among many other distinctions, surprises again with a new and extraordinary journey through the wonderful world of illusion where the impossible becomes reality and the limits of imagination are challenged at every moment.

Accompanied by Joana Almeida, dancer and assistant, and by the Momentum Crew, world break-dance champions, Luis de Matos will have at his side four of the greatest magicians in the world today, with the best of each to enrich an unforgettable experience.

O2 UNIVERSUM PRAGUE
23. – 25. MAY 2025

Prehrať video
Dni
Hodiny
Minúty
Sekundy

© 2024 Koncertpromo.hu, All rights reserved.